HOOF & ADJUNKHOOFDE

Mnr. Johan Hattingh

Skoolhoof

Mnr. Bertus Steyn

Adjunkhoof: Ondersteuning

Geografie

Mnr. Ferdi van Wijk

Adjunkhoof: Akademie

Departementshoof: Rekeningkunde

Mnr. Otto Joubert

Adjunkhoof: Dissipline en Etos

Ingenieursgrafika- en ontwerp en Tegnologie

Mnr. Wouter de Vos

Adjunkhoof: Koshuise

Departementshoof: Fisiese Wetenskappe

DEPARTEMENTSHOOFDE

Me. Liezl Grobler

Departementshoof: Admin

Rekeningkunde

Me. Nonhlanhla Mokoena

Departementshoof: Afrikatale

Me. Retha Smit

Departementshoof: Tale

Huis Maré Koshuisvoog

Mnr. DP Badenhorst

Departementshoof: Lewensoriëntering

Mnr. Jaco van der Merwe

Departementshoof: Wiskundige Geletterdheid

Mnr. Morné van der Merwe

Departementshoof: Ingenieursgrafika- en ontwerp

SPORTBURO

Sportspesialis Atletiek

Mnr. DP Badenhorst

Sportspesialis Hokkie

Me. Misty Reingruber

Sportspesialis: Hokkie

Mnr. Anthony Ruschenbaum

Sportspesialis: Netbal

Me. Suzeth Kotze

Sportspesialis: Rugby

Mnr. Hennie Skorbinski

Sportspesialis: Tennis

Mnr. Schalk Schutte

TALE

Me. Andri Nel

Afrikaans

Me. Daleen Herbts

Afrikaans

Me. Loise Helberg-

Afrikaans

Me. Rona van Blerk

Afrikaans

Mr. Bessie Breytenback

Graadorganiseerder vir Graad 11: Afrikaans

Me. Magda van der Merwe

Daghuis; Interne  Departementshoof: Afrikaans

Me. Theresa-Louise Brink

Afrikaans

Me. Trudi van Wyk

Afrikaans

Mnr. Arno van Wyk

Eksamens – Organiseerder; Afrikaans

Me. Retha Smit

Afrikaans

Me. Martie Naudé

Afrikaans

Me. Annette Coetzee

Engels

Me. Arina Maas

Engels

Me. Bridgitte Haasbroek

Skeppende Kuns; Engels; Tegnologie

Me. Riana Blom

Graadorganiseerder vir Graad 8; Engels; Lewensoriëntering

Me. Catherine van Wyk

Leeslab; Engels

Me. Renée Adendorff

Interne Departementshoof – Karakterontwikkeling; Engels

Me. Lucille Meyer

Engels

Me. Chantelle Vermaak

Engels

Me. Ezette Mans

Engels

Me. Karen de Jager

Engels

Me. Nonhlanhla Mokoena

Departementshoof: Afrikatale

WISKUNDE

Me. Rina Malan

Interne Departementshoof – Wiskunde

Mnr. Johan Hattingh

Skoolhoof; Wiskunde

Me. Diana Venter

Wiskunde

Me. Bernice du Toit

Wiskunde

Me. Alta Winterbach

Wiskunde; Lewenswetenskap

Me. Marli Malan

Wiskunde

Me. Yvonne Vorster

Wiskunde

Me. Charmaine Coetzee

Wiskunde en Wiskunde Geletterdheid

Mnr. Jaco van der Merwe

Departementshoof: Wiskundige Geletterdheid

Me. Adelé Strauss

Wiskunde Geletterdheid

Me. Anya Blignaut

Wiskunde Geletterdheid

Me. Judike

Wiskunde en Wiskunde Geletterdheid

Mnr. Riaan Swanepoel

Wiskunde en Wiskunde Geletterdheid

WETENSKAP

Mnr. Wouter de Vos

Departementshoof: Fisiese Wetenskappe

Me. Liezl de Jager

Fisiese Wetenskap en Natuurwetenskappe

Me. Jahnthe Ewert

Natuurwetenskappe

Me. Desire Hattingh

Natuurwetenskappe

LEWENSORIËNTERING

Me. Martie Naudé

Lewensoriëntering

Me. Riana Blom

Graadorganiseerder vir Graad 8; Engels; Lewensoriëntering

Mnr. Anthony Ruschenbaum

Sportspesialis – Seunshokkie; Lewensoriëntering

Mnr. Fano Blignaut

Lewensoriëntering en Toerisme

Mnr. Gunther Swart

Lewensoriëntering

Me. Anica Cilliers

Lewenswetenskappe, Lewensorientering, Sport & Biologie

PRAKTIESE VAKKE

Me. Erna Janse van Rensburg

Interne Departementshoof: Gasvryheidstudies

Me. Luzaan Horn

Ontwerp en Skeppende-Kuns

Me. Kriekie Bekker

Ontwerp

Mnr. Chris Mans

Interne Departementshoof: Tegnologie; Ingenieursgrafika- en ontwerp

Mnr. DF Kemp

Graadorganiseerder vir Graad 12; Ingenieursgrafika- en ontwerp

Mnr. Morne van der Merwe

Mnr. Willi Herb

Mnr. Otto Joubert

Mnr. Jacques Malan

Mnr. Riaan Swanepoel

Me. Bridgitte Haasbroek

Skeppende Kuns; Engels; Tegnologie

REKENINGKUNDE

Me. Denise Janse van Rensburg

Interne Departementshoof: Rekeningkunde

Mnr. KJ Ewert

Rekeningkunde

EKONOMIESE WETENSKAPPE

Me. Belinda van Vuren

Ekonomiese Wetenskappe

Me. Sumari Herbst

Ekonomiese Wetenskappe

Mnr. Menzi Nhlabathi

Ekonomiese Wetenskappe

Me. Liezl Grobler

Ekonomiese Wetenskappe

Ekonomiese Wetenskappe

LEWENSWETENSKAPPE & BIOLOGIE

Me. Linda-Spasimante

Interne Departementshoof Lewenswetenskappe en Biologie

Mnr. Jacques Malan

Lewenswetenskappe

Me. Charlotte Fourie

Graadorganiseerder vir Graad 9

Lewenswetenskappe en Biologie

Me. Anica Cilliers

Lewenswetenskappe, Lewensorientering, Sport & Biologie

Me. Alta Winterbach

Lewenswetenskappe

GEOGRAFIE

Me. Linda-Spasimante

Interne Departementshoof Lewenswetenskappe en Biologie

Mnr. Bertus Steyn

Adjunkhoof: Ondersteuning

Geografie

Me. Elize Stidworthy

Geografie

Mnr. Ferdi van Wijk

Geografie

Mnr. Willi Herb

Geografie

Geografie

REKENAARTOEPASSINGSTEGNOLOGIE

Mnr. Dylan Herbst

Interne Departementshoof: Rekenaartoepassingstegnologie

Mnr. Pieter Jordaan

Rekenaartoepassingstegnologie

Mnr. Donovan Bouwer

Rekenaartoepassingstegnologie

Me. Anrie van der Merwe

Rekenaartoepassingstegnologie

TOERISME

Me. Hene Pieters

Interne Departementshoof: Toerisme

Me. Charmaine Coetzee

Toerisme

Mnr. Fano Blignaut

Toerisme

ADMINISTRASIE

Me. Antoinette Erasmus

Rekenmeester

Me. Chandré van Wyk

Invorderings

Me. Natasja Gerber

Diensbestuurder

Me. Nicci Stoltz

Dataklerk

Me. Retha Kruger

Krediteureklerk

Me. Theresa de Wet

Ontvangsdame

Mnr. Chris Loots

Instandhouding

Mnr. Gustav Venter

Debiteureklerk

Mnr. Johan Pretorius

Bemarking

Mnr. Waldo Smit

IT-ondersteuning

Me. Janine Cronje

Bemarking

Mnr. Paul Herbst

ONDERSTEUNINGSDIENSTE

Me. Danél Becker

Maatskaplikewerkster

Me. Hannelize Coetzee

Opvoedkundige Begeleier

Me. Nicolette Pruis

Maatskaplikewerkster

Mnr. Charl Naudé

Psigiese Afrigter

Mnr. Nico Grobler

Departementshoof: Dissipline

GESELS VANDAG MET NELLIES